logo+380 67 675 76 77

info @ eurostil.com.ua

Стара версія сайту

ТМ "Болена"

bolena-big Висока якість продукції та європейський рівень сервісу, сучасний дизайн виробів і новаторський підхід до їх розробки, залучення досвіду та безпосередня співпраця з ведучими світовими товаровиробниками – всі ці характерні риси діяльності ТМ "Болена" давно вже забезпечили ЇЙ як заслужений авторитет серед споживачів, так і об’єктивно підтверджену позицію беззаперечного лідера на ринку по виготовленню металопластикових конструкцій Західної України.

ТМ "Болена" – багатопрофільне підприємство, що функціонує на українському ринку вже 15 років, пропонуючи своїм клієнтам високоякісні товари власного виробництва. Зокрема – виготовлення металопластикових вікон, дверей, вітрин з ПВХ-профілю, захисних ролет, гаражних воріт, протимоскитних сіток, підвіконь та відливів фірми REHAU, арочних конструкцій.

Щира турбота про клієнтів, надання їм можливості комплексного вирішення проблем будівництва, гарного оздоблення та підвищення комфорту їхніх осель – головний зміст діяльності компанії.

ТМ "Болена" постійно урізноманітнює дизайнерські та конструкторські рішення. Можна з впевненістю сказати - ми є одним із лідерів серед виробників ексклюзивних металопластикових конструкцій, що представлені на ринку України.