logo+380 67 675 76 77

info @ eurostil.com.ua

Стара версія сайту

Ролетні системи Alutech

ALUTECH-bigГрупа компаній ALUTECH - лідер ринку ролетних систем країн Східної Європи, провідний виробник секційних воріт і алюмінієвих профільних систем в країнах СНД. До складу Групи компаній ALUTECH входять 5 виробничих підприємств і 25 збутових компаній і локальних складів в Росії, Білорусі, Україні та Чехії.

Всі підприємства Групи компаній оснащені високотехнологічним устаткуванням, яке дозволяє виробляти продукцію, відповідну всім європейським стандартам якості. Система менеджменту якості на всіх підприємствах сертифікована на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001 в системі TUV CERT. Сертифікат TUV є одним з найпрестижніших і визнаних документів в області якості в світі.

Наявність власних виробничих комплексів всередині холдингу дозволяє фахівцям Групи компаній ALUTECH контролювати якість продукції на всіх етапах виробничого процесу: від закупівлі сировинних матеріалів до випуску готової продукції та її упаковки. Висока якість продукції ALUTECH підтверджено відповідними сертифікатами і протоколами випробувань акредитованих міжнародних компаній і провідних науково-дослідних центрів (Німеччина, Швейцарія, Чехія, Росія, Болгарія).