logo+380 67 675 76 77

info @ eurostil.com.ua

Стара версія сайту

ПВХ-профіль REHAU

rehau-bigКомпанія REHAU є світовим лідером в області розробок і виробництва продуктів з полімерів для будівництва, автомобілебудування та Індустрії. Інноваційний потенціал сучасної і професійно керованої компанії, широкий профіль діяльності і виникає завдяки цьому ефект синергії роблять REHAU унікальним підприємством.

З моменту свого заснування, у 1948 році, компанія REHAU пройшла шлях розвитку від невеликого підприємства до потужної інтернаціональної корпорації. Концерн REHAU присутній на всіх п'яти континентах - в 53 країнах світу:

  • 42 заводи в 21 країні
  • 170 філій по всьому світу
  • близько 40.000 найменувань виробів.


Міжнародна мережа об'єднує не лише виробництва, а й постачальників, покупців, дослідницькі інститути та університети. Система випробувань і тестів, що проводяться незалежними інститутами, дає можливість REHAU відповідати найвищим стандартам якості, що було підтверджено сертифікацією ISO 9001 в 1986 році.

Перший віконний профіль був екструдований більше 50 років тому, в 1958 році. Сьогодні профільні системи REHAU є втіленням енергоефективності, ексклюзивного дизайну та інноваційних технологій виробництва. Наш спектр пропозицій охоплює профільні системи для виготовлення вікон, дверей, зимових садів і фасадів, а саме: системи REHAU Euro-Design 60, REHAU Euro-Design 70, REHAU Brillant-Design, REHAU GENEO, REHAU Polytec 50 для пристрою енергозберігаючих фасадів та зимових садів, система вхідних дверей S771, підвіконня, система розсувних дверей S785 (в тому числі для виготовлення "дверей-гармошок"). Відповідно до індивідуальних замовлень з даних профільних систем можуть бути виготовлені вікна і двері різних розмірів, форм, стильових рішень і способів відкриття для нових об'єктів і для модернізації старих будівель житлового, цивільного і промислового призначення.

Компанія REHAU активно підтримує своїх партнерів, як перевіреними методами стимулювання продажів, так і в питаннях маркетингу, комерційного і технічного управління підприємством, допомагає при складанні проектної документації, навчає на семінарах і надає практичну допомогу, починаючи від навчання по програмному забезпеченню до участі у виставках.