logo+380 67 675 76 77

info @ eurostil.com.ua

Стара версія сайту

Гаражні ворота Kruzik

kruzikЧеська фірма KRUZIK діє на ринку вже більше 17 років і є традиційним виробником секційних воріт гаражної і промислової серії. Багатий досвід по виробництву і продажу секційних воріт в Чехії і на європейському ринку, зараховує цю фірму до самим великим виробникам в цій області. Наша фірма постійно зміцнює свою позицію на європейському ринку, і в даний час ми регулярно поставляємо нашу продукцію в 11 країн світу.
Сертифікат TÜV для всіх виробів фірми KRUZIK і сертифікат ISO 9001:2008 для системи управління якістю, гарантують використання найсучасніших технологій у виробництві воріт. Безпека продукції гарантує високий європейський норматив EN 13241-1.
Завдяки великому досвіду та наявність сертифікату, наша фірма в даний час пропонує і гарантує найвищу якість, безпеку продукції, гарантію якості виробів і більшу гнучкість у роботі з навчанням фахівців.
Промислові і гаражні ворота завжди виготовляються точно за індивідуальними розмірами, завдяки чому досягається максимально ефективне закриття кожного прорізу. Ми здатні виготовити ворота на будівельний проріз практично будь-якої форми і розміру.