logo+380 67 675 76 77

info @ eurostil.com.ua

Стара версія сайту

Дверна фурнітура G-U

GU-bigПрофесіональний виробник фурнітури G-U (Gretsch-Unitas) - це крупна промислова група, діяльність якої охоплює 15 підприємств. Стратегія холдингу – це комплексне забезпечення замовника, тому товарна корзина налічує близько 70 000 асортиментних позицій (віконно-дверна фурнітура для металопластикових, дерев'яних, алюмінієвих конструкцій , дверні замки, віконна та будівельна хімія, підвіконня, відливи та ін.).

Показником успіху компанії виступає не тільки час ії існування - а це, на хвилинку, більше 100 років - але й постійна інноваційна політика. В основі технологічного виробництва Gretsch-Unitas знаходяться її власні запатентовані розробки, що дозволяє збільшувати строк гарантії на готові конструкції.

Сьогодні G-U має представництва майже в усіх європейських країнах, а також у США, Канаді, Бразилії, Турції, Китаї та Японії.

Завдяки конструктивним особливостям фурнітури G-U можливо виготовляти поворотно-відкидні вікна (висотою від 350 до 2 390 мм, завширшки від 237 до 1 570 мм), фрамужні конструкції, арочні, трапецевидні вироби.