logo+380 67 675 76 77

info @ eurostil.com.ua

Стара версія сайту

Шпрос

f ok 2Шпроси - проміжні частини між склами вікна, які давно перестали бути практичною деталлю вікон. Тепер це важливий декоративний елемент вікна, який робить його по-справжньому аристократичним. Сучасні шпроси з'явилися порівняно недавно на нашому ринку, але вже обзавелися великою популярністю і таким, же попитом.

Шпроси для вікон можуть бути широкими і вузькими, прямими і фрезерованими, вигнутими у вигляді дуги або кола. Їх можна з'єднувати під різними кутами, складаючи різні фігури (сонце, зірки і т. п.). За допомогою шпросів скло можна розділити довільним чином - симетрично, асиметрично, на два і більше однакових полів або на кілька маленьких секторів неправильної форми.

Найбільш красивими вважаються конструктивні шпроси для вікон. Вони є частиною палітурки, виконуються з того ж матеріалу, що і віконна рама, і мають ту ж обробку, а тому добре виглядають у складі однієї конструкції. Важливо й те, що конструктивні шпроси для вікон частіше застосовуються у вікнах великих розмірів: така конструкція надійна і спочатку виглядає ефектно.