logo+380 67 675 76 77

info @ eurostil.com.ua

Стара версія сайту

Ламіновані кольорові вікна

lam okna 2Завдяки розкладці кольорів Ви можете індивідуально для себе підібрати той колір, який Вам найбільше подобається. Кольорові вікна та двері відкривають перед Вами більш нові дизайнерські можливості. Широка гамма різноманітних кольорів і декорів, яка імітує текстуру дерева, дозволяє підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак. Вибір потрібного кольору дозволяє знайти гармонійне рішення для кожного, будинки будь-архітектурної епохи, будь-якого стилю і напрямку.

Кольорові плівки наносяться на профілі в декількох варіантах: із зовнішнього боку, з внутрішньої сторони, двостороння ламінація, а також ламінація в масі. Ви можете вільно комбінувати свої колірні рішення - Ваші ламіновані вікна можуть мати різний колір як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони.

Можливо, Вам буде цікаво дізнатися як проходить сам процес ламінування? На швидкісному верстаті профілі нагрівають до потрібної температури і покривають шаром клею, потім шляхом термічної активації плівку наклеюють на профіль за допомогою натискних роликів, в ході цього процесу відбувається постійний і суворий контроль якості виконуваних робіт. Завдяки такій обробці профіль з ламінацією відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетових променів і надовго зберігає яскравість забарвлення.

Вибираючи пластикове вікно, у Вас є ряд переваг у порівнянні з дерев'яними: пластикове вікно можна зробити будь-якої форми (кругле, квадратне, прямокутне), за рахунок більшої еластичності матеріалу пластику. Також вибір кольору вікна: за рахунок ламінації металопластикове вікно можна зробити практично в будь-якому кольорі (існує спеціальна розкладка вибору кольору по якому вам можна буде визначитися який саме колір Ви хочете), на відміну від дерева металопластикове вікно можна зробити з різними кольорами (з одного боку під ламінацію, з іншого боку біле, або ж з двох боків у різних кольорах) або в класичному варіанті білого кольору.